House MD Fan Forum - Forum fanów serialu doktor House
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: M.
2009-01-30, 20:35
Spoilery BEZ KOMENTOWANIA
Autor Wiadomość
fortune

Wysłany: 2008-10-28, 20:36   Spoilery BEZ KOMENTOWANIA

Tworzę temat, gdyż w Spoilerach się robi bałagan, a tu szybko będzie można coś znaleźć :D

Fox november:

Promo 05x06:

Dwa sneak peeki z 05x06:

Unfaithful napisał/a:
Foty do 5x07, wiem że to w tej chwili może najmniej interesujące, ale wrzucam , a co :)

Jak na mój gust za dużo Cam :-(

M. napisał/a:
Umieram ...

M. napisał/a:
Kurrrr ... niech się już robi jutro, bo M. umrze :hahaha:

M. napisał/a:
AAAhhhh

http://img.photobucket.co...t=seducesme.flv

M. napisał/a:
Mam cudeńko :D :D :D

Key napisał/a:
Przepraszam za tę straszną prowizorkę, ale stworzyłam to "na chybcika" pod wpływem chwili. Dlatego wybaczcie :mrgreen:

M. napisał/a:

Key napisał/a:
Promo australijskie kiepskiej jakości..., ale to co?! JEST KISS :banan:

http://www.youtube.com/watch?v=7YoiUAaVOgg

Unfaithful napisał/a:
Nie muszę mówić, że umieram !!!!:) ale tak mogę umierać. Ja pierdyle jak on jest maksymalnie zaangażowany - na tyle, że jestem skłonna uwierzyć, że dadzą coś więcej niż kissa. Przecież to jest maksymalnie sexy :)

edit: i ta ręka Cuddy na jego szyi !!!!!!!!!!!!!!! BOSKO !

Google 

Wysłany:    Reklama Google

fortune 

Wysłany: 2008-12-16, 10:54   

Cytat:
Dec in Norman, Okla.: I am so sick of all the mushy stuff on House. Please tell me the character hookups take a back seat to the diagnoses in the new year. I can't handle it anymore.
Mmmm...sorry, can't make any promises like that. Just talked to executive producer Katie Jacobs and she told me, "Our weekly medical mysteries are the meat and potatoes—and I say that because I love meat and potatoes—but it's fun to break those conventions and get a little more personal." So can I offer you a nice, well-balanced meal with meat and potatoes and candy-coated Cuddy on the side?

źródło: E!Online, a właściwie to SpoilerTV :-P

M.
Administrator

Wysłany: 2008-12-16, 15:22   

Kuźwa ... co za durny news :hahaha: Ale cóż, tłumaczyć trzeba :D

http://housemd.net76.net/?p=109

M.
Administrator

Wysłany: 2008-12-17, 17:40   

http://housemd.net76.net/?p=113

Cytat:
Wielu fanów zastanawia się w czyjej łazience znajduje się House w scenie z promo z 19 stycznia, kiedy bierze kąpiel. Myślę, że to łazienka Cuddy. Ale równie dobrze może znajdować się u Wilsona, a niektorzy twierdzą, że jest u siebie. Zdania są podzielone. Kto ma rację?
“Niektórzy”! Najbardziej prawdopodobne jest to, że House znajduje się we własnej łazience.

Czy Cuddy będzie szczęśliwa posiadając dziecko, czy nadciąga więcej rozdzierających i smutnych momentów?
Sprawy się pogorszą zanim zdążą wyjść na prostą. Powiedzmy, że instynkt macierzyński nie objawia się od razu i to sprawi, że Cuddy będzie lekko spanikowana.

M.
Administrator

Wysłany: 2008-12-22, 00:42   

Coś Wilsonowego:

http://housemd.net76.net/?p=222

M.
Administrator

Wysłany: 2008-12-23, 02:11   

Huddy & Foreteen:

http://housemd.net76.net/?p=261#more-261

fortune 

Wysłany: 2009-01-21, 23:42   

Nie wiem jak Wy, ale ja totalnie gubię się w spoilerach, a że akurat mam wolny wieczór, postanowiłam jakoś uporządkować informacje, które już znamy. Oczywiście wszystkie pochodzą ze strony: http://house-md.xt.pl

Odcinek 5x13
"Big Baby"

Data emisji: 26.1.2009

zdjęcia

Promo

link!
Cytat:
–> “pacjent tygodnia” to nauczycielka, która chociaż wydaje się być chodzącą dobrocią, tak naprawdę jest przykładem patologii
–> Cuddy zastanawia się, jak utrzymać równowagę między pracą, a wychowywaniem swojego dziecka razem z Housem
–> Cuddy podejmuje pewne decyzje związane z pracą i zajmuje się wychowywaniem swojej córki
–> Gdy postanawia spędzić więcej czasu w domu razem z dzieckiem, Cameron tymczasowo przejmuje część jej obowiązków

Odcinek 5x14
"The Greater Good"

Data emisji: 2.2.2009

zdjęcia

link!
Cytat:
W setnym odcinku House’a, zatytułowanym “The Greater Good” House i jego zespół zajmują sie przypadkiem kobiety, która straciła przytomność w trakcie kursu gotowania. Kiedy dowiadują się, że w pogoni za własnym szczęściem zrezygnowała ze swojej kariery jako szanowany specjalista do spraw badań nad rakiem, członkowie zespołu zaczynają zastanawiać się nad tym, czy sami są szczęśliwi. W międzyczasie Trzynastka (Olivia Wilde) zaczyna odczuwać negatywne następstwa udziału w badaniach klinicznych nad chorobą Huntingtona, co może mieć dla niej śmiertelne skutki. Cuddy bierze odwet na Housie i odpłaca mu pięknym za nadobne.

link!
Cytat:
Czy możesz mi powiedzieć coś o Housie? Umieram z ciekawości- co będzie z Foremanem i 13 po przerwie?
Kłopoty w raju. Foreman odkryje, że w czasie badań Trzynastce nie podawano prawdziwych leków, tylko placebo. Prawda wyjdzie na jaw w odcinku 2 lutego i rozpęta się piekło. W tym samym odcinku Cuddy stawia House’a zupełnie nowej sytuacji dla odmiany to ona dręczy jego. Jeśli jesteś fanem Huddy, ten odcinek będzie dla Ciebie jak dar od Bógów Telewizjii.

link!
Cytat:
Proszę, powiedz, że Wilson będzie się częściej pojawiał w Housie. Zaczynam za nim tęsknić!
Wilson, najlepszy przyjaciel House’a, pojawi się na dłużej w setnym epizodzie, który zostanie wyemitowany 2 lutego. Wtedy też ostatecznie pogodzi się ze śmiercią Amber. W tym samym odcinku dowiemy się także, że jedna z serialowych par rozważa posiadanie potomstwa.

link! [Cytuję tylko część artykułu dotyczący 100 odcinka, spoilery ogólne można sobie przeczytać na stronie.]
Cytat:
Powiesz nam coś o setnym odcinku House’a, który będzie wyemitowany 2 lutego?
Z przykrością stwierdzam, że nie będzie w nim Chase’a i Cameron. David Shore i Katie Jacobs na swoją obronę powiedzieli tylko, że ta para będzie częściej pokazywana w następnym sezonie. Cierpliwości!

Kpisz sobie z nas? W zeszłym tygodniu powiedziałeś, że setny odcinek House’a będzie jak dar od Bogów TV i nie wyjaśniłeś nam co miałeś na myśli?
Kiedy Cameron udowadnia, że kompletnie się nie nadaje na stanowisko dziekana medycyny, Cuddy niechętnie wraca do pracy i całą swoją frustrację wyładowuje na Housie, utrudniając mu życie. M.in. kradnie jego laskę, wyłącza windy, by musiał używać schodów, montuje pułapki w jego drzwiach. Świetna sprawa. A jeśli zastanawiasz się dlaczego Cameron była takim marnym dziekanem, zobacz, co sądzi o tym Jennifer Morrison: ‘Troszkę się obawia swojej pozycji, ponieważ nie umie odmawiać House’owi. To dla niech trudne, bo zdaje sobie sprawę z tego, że czasem jego szalone żądania są naprawdę istotne. Nieźle się bawiliśmy z Hugh podczas kręcenia tego odcinka”.

Wywiad z Lisą i Olivią

Wywiad z Jackobs i Shore

Wywiad z Eppsem i Jacobsonem

Wywiad z Hugh i Morrison

Odcinek 5x15
"Unfaithful"

Data emisji: 9.2.2009

Odcinek 5x16
"The Softer Side"

Data emisji: 16.2.2009

Odcinek 5x17
"The Social Contract"

Data emisji: 9.3.2009

I spoilery ogólne:

link!
Cytat:
Czy w nowych odcinkach House’a zobaczymy więcej Huddy?
Lisa Edelstein powiedziała: “Kiedy wrócimy z nowymi odcinkami, naprawdę dużo będzie się działo między Housem i Cuddy“. Słowo! Jednak nie ma co liczyć na to, że cały czas będzie szczęśliwie. Cuddy będzie zajęta dzieckiem, a jak to w przypadku dziecka bywa, nie wszystko można przewidzieć, więc można spodziewać się problemów. W czasie, kiedy Cuddy będzie na urlopie macierzyńskim, stanowisko dziekana tymczasowo zajmie Cameron.

link!
Cytat:
Udało mi się wpaść na Katie Jacobs, producentkę House’a. Rozmawiałam z nią o postaci Cameron, która tymczasowo zajmie miejsce Cuddy na stanowisku dziekana medycyny. Taka zmiana będzie krótkotrwała, oznacza jednak więcej czasu ekranowego Jennifer Morrison i Jesse Spencera. Katie Jacobs powiedziała także, że planują coś fajnego, związanego z postaciami Chase‘a i Cameron pod koniec tego sezonu, jednak jest to coś, czego do tej pory nie omawiała z aktorami.

Wywiad z Lisą E.

Wywiad z Jackobs i Shore

link!
Cytat:
Lisa Edelstein mówi o tym, co nas czeka jeszcze w Housie: Nie wiadomo jeszcze jak Cuddy poradzi sobie z byciem matką i dyrektorką szpitala w tym samym czasie. Nie do końca umie się na razie obchodzić z małym dzieckiem. To ciężka praca. W serialu pojawi się to gdzieś na początku lutego.

Jennifer Morrison, która wciela się w postać Cameron, powiedziała: Nadciąga coś niespodziewanego, związanego z moją pracą w szpitalu, coś, na temat czego będę miała mieszane uczucia. Ciągle będę w serialu, ale tylko tyle mogę Wam powiedzieć.

M.
Administrator

Wysłany: 2009-01-30, 20:30   

Sneak Peek do 5x14:

M.
Administrator

Wysłany: 2009-02-03, 23:35   

Specjalnie dla Leny :D

Cytat:
Wczoraj, na imprezie związanej z setnym odcinkiem House’a producenci serialu, David Shore i Katie Jacobs w końcu potwierdzili to, co nieustannie nam sugerowali - House i Cuddy będą w tej serii uprawiać seks!

“Mamy już dopracowane wszystkie detale związane z Huddy seksem” - powiedział David Shore, dodając także, że zobaczymy seks tej dwójki przed końcem piątego sezonu. “Dla fanów Huddy, którzy nie mogą się doczekać, kiedy ich ulubiona para wreszcie się zejdzie, mamy światełko w tunelu. Nie będzie to na pewno to, czego widzowie się spodziewają. Musimy wszystko zrobić w nasz sposób, w House’owy sposób. Na pewno nie chcemy, by bohaterowie wypadli ze swojej roli”.

Katie Jacobs dodaje: “Musimy być ostrożni, kiedy posuwamy pewne sprawy do przodu. Chcemy zrobić coś zaskakującego i nie zawieść fanów”.

Nadchodzące igraszki to coś, co było zaskoczeniem dla Hugh Laurie. Tak mi się wydaje. Właściwie z nim nigdy nie wiadomo. “Naprawdę? Powiedzieli Ci coś takiego? Mnie nic nie mówili. Sądzisz, że chcieli mi to powiedzieć? Czy któregoś dnia po prostu przeczytałbym scenariusz i nie miałbym żadnego czasu na przygotowanie się ? Teraz zaczynam się denerwować. Muszę zacząć ćwiczyć. Powiedzieli Ci może, ile mojego ciała chcą pokazać? Nad jakimi partiami muszę popracować? Naprawdę cieszę się, że nie jadłem tego ciasta z okazji 100 epizodu”.

Po chwili, gdy przemyślał już całą sprawę, Laurie przyznał, że od dawna się tego spodziewał. “Myślę, że to będzie świetna zabawa. te dwie postaci przez cały czas się ze sobą sprzeczają, ich towarzystwo niewąpliwie sprawia obojgu przyjemność. Oboje są samotnikami i potrafią się nawzajem pocieszyć. To może być bardzo słodkie i poruszające. Wiem, jak pracuje pokręcony umysł Davida, więc potem z pewnością coś pójdzie nie tak.”

Lisa Edelstein przyznaje, że nie widzi przyszłości Huddy w różowych barwach, jednak, dajcie spokój, jeszcze tydzień temu mówiła, że nie wie, czy House i Cuddy będą uprawiali seks: “Wprawdzie zdaję sobie sprawę z tego, że to nieuchronne, jednak na razie nic mi o tym nie wiadomo”

Lisa przyznaje także, że jest pełna wiary w to, że ta fabuła będzie traktowana przez scenarzystów z dużą troską. “Myślę, że nie zdecydują się na nic ryzykownego, David Shore ciągle wie, czego dokładnie chce. Gdyby David został zwolniony i ktoś, kto zająłby jego miejsce, postanowiłby wprowadzić scenę seksu, mogłabym być zaniepokojona. Jednak wiem, że skoro David się tym zajmuje, wszystko będzie dokładnie zaplanowane i miało coś na celu”.

“To i tak nie będzie idealne” - dodaje ze śmiechem. “To nie tak, że zamieszkają razem, wezmą ślub, będą razem wychowywać dziecko Cuddy i kupią dom w Conenctitut. Pewnie skończy się katastrofą, przez pewien okres czasu to będzie świetna zabawa, a potem zacznie się walić. David Shore zdecydowanie nie lubi typowych happy endów.”

Źródło: http://housemd.net76.net/...uddy/#more-1333

M.
Administrator

Wysłany: 2009-02-28, 14:46   

Informacje prasowe o nadchodzących odcinkach:

5x17 Social Contract:
Cytat:
House i jego zespół zajmują się sprawą Nicka (Jay Karnes), edytora, który w skutek inhibicji płata czołowego pozbawiony jest jakichkolwiek zahamowań i zaczyna obrażać współpracowników na fimowym przyjęciu. Lekarze zdają sobie sprawę z tego, choroba spowodowała, że do głosu doszły najgłębsze przemyślenia pacjenta. Skutkuje to wybuchem pełym niezwykle obraźliwych inwektyw. Chociaż uwagi Nicka na temat zespołu są zabawne i trafne, będzie musiał się zmierzyć z tym, że nie będzie w stanie okłamywać swojej żony i ważnych dla niego osób. W tym samym czasie House podejrzewa, że Taub i Wilson starają się coś przed nim ukryć, ponieważ przyłapał ich obu na kłamstwie. Jest zdeterminowany, by dowiedzieć się, co kryje się pod ich kłamstwami.

5x18 Here Kitty:
Cytat:
Kobieta, która wierzy w to, że kot przewidział jej śmierć, desperacko stara się przekonać House’a by jej pomógł.

Pielęgniarka Morgan (Judy Greer) udaje chorobę, by zwrócić na siebie uwagę House’a po tym, jak jej kot zasnął obok niej. Wydaje jej się, że jej kot robi to tylko w przypadku osób, które wkrótce mają umrzeć. “Przepowiednie” kota sprawdzają się z niepokojącą dokładnością. Wprawdzie House określa ją mianem wariatki, jednak jest zaintrygowany jej teorią o kocie, który przewiduje śmierć i postanawia udowodnić jej, że nie ma racji. Kiedy Morgan staje się poważnie chora, House i jego zespół muszą odkryć tajemniczą przyczynę jej złego stanu zdrowia. WW międzyczasie Taub zmaga się z problemami finansowymi i spotyka w klinice swoje starego przyjaciela ze szkoly średniej, którego sukcesy w biznesie ukazują Taubowi zupełnie nowe możliwości przedsiębiorcze, których wcześniej nie rozważał.

5x19 Locked In:
Cytat:
W tym wyjątkowym odcinku, który zostanie opowiedziany z perspektywy pacjenta (w tej roli Mos Def), który po motocyklowym wypadku nie jest w stanie się poruszać i w żaden sposób komunikować z otoczeniem. House, który również miał wypadek na motorze i zajmuje łóżko szpitalne zaraz obok pacjenta, nieustannie denerwuje lekarzy prowadzących przypadek, upierając się, ze Lee cierpi na syndrom zamknięcia. Po tym, jak House’owi udaje się przenieść pacjenta do Princeton Plainsboro, zespół stara się go “odblokować” . W międzyczasie Wilson podejrzewa, że House ukrywa coś przed nim, gdy ten nie chce powiedzieć dlaczego był w Nowym Yorku.

Cytat:
Odcinek nie będzie o samym pacjencie (Mos Def), a raczej o tym, co się dzieje wokół niego. “Lekarze będą się starali utrzymywać jego umysł w stanie aktywności, a kończy się na tym, że opowiadają mu o swoich prywatnych sprawach, czego normalnie by nie zrobili”- powiedział David Shore. Czy oznacza to, że House i Cuddy powiedzą coś, dzięki czemu się w końcu zejdą? “Nie chciałbym nikomu psuć zabawy, zdradzając detale”, mówi Shore, “ale po tym odcinku relacja House’a i Cuddy znacznie posunie się do przodu”.

5x20 Simple Explanation
Cytat:
Charlotte (Colleen Camp) to starsza kobieta, która ostatnie sześć miesięcy spędziła zajmując się swoim umierającym mężem Eddie’m (w tej roli gościnnie Meat Loaf). Po utracie przytomności zostaje przewieziona do Princeton Plainsboro. Prawdziwą zagadką staje się to, że gdy stan zdrowia Eddiego poprawia się, stan zdrowia Eddie natychmiast ulega pogorszeniu. Wcześniej wydawało się to nie do pomyślenia, jedank wydaje sie, że Charlotte umrze przez Eddiem. Zespół House’a zmuszony jest do podjęcia trudnych decyzji.

M.
Administrator

Wysłany: 2009-04-20, 20:29   

Ausiello:

Cytat:
Co się wydarzy w finale? Czy House trafi do szpitala psychiatrycznego? Szczerze mówiąc … nie wiem. Muszę jednak przyznać, że wiele na to wskazuje. Spójrzmy na dowody:

* House widzi duchy (konkretnie Amber, byłą dziewczynę Wilsona)
* Zgodnie z opisem odcinka z 4 maja, House będzie w stanie zrobić coś niewyobrażalnego, żeby pozbyć się tych wizji
* W zeszłym tygodniu ekipa House’a nagrywała w starym szpitalu psychiatrycznym w Greystone sceny do 6 sezonu
* Z moich informacji wynika, że finale sezonu nastąpi coś tak szokującego, że cała ekipa musiała podpisać dodatkowe umowy, zobowiązujące do milczenia

Jaki werdykt? Wiadomo. Pytanie tylko, czy Huddy sex będzie miał miejsce, zanim House wyląduje w kaftanie bezpieczeństwa. Jeśli macie jakieś teorie, które lepiej wyjaśnią fakt, że ekipa jechała nagrywać do oddalonego o 3000 mil wariatkowa, zamieniam się w słuch!

Źródło: House MD

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-19, 16:35   

Cytat:
In Season Five, after the shocking death of team member Dr. Lawrence Kutner, House's life began to spin out of control, causing him to suffer from hallucinations and to lose faith in his own mental abilities. After a challenging and brief engagement, Cameron and Chase celebrated their wedding, Thirteen and Foreman continue their romantic relationship and new mother Cuddy is unaware that House hallucinated a physical relationship with her. When the season concluded, House was finally forced to admit that he had lost his grip on reality and could no longer practice medicine. Out of options, he finally checked himself into a psychiatric hospital.

Odpowiedz do tematu