House MD Fan Forum - Forum fanów serialu doktor House
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Spojlery sezon 6
Autor Wiadomość
M.
Administrator

Wysłany: 2009-08-03, 13:55   

Hahaha właśnie w innym temacie napisałam o niej prawie to samo.
Ale dobrze jej tak, nie lubię jej :rotfl:

Zresztą w ogóle nie przepadam za niemieckimi aktorkami.
Co oni tak w tym Housie ludzi z importu biorą?

Poza tym dlaczego Stephen nie gra lekarza House'a?!

Google

Wysłany:    Reklama Google

Key 
świr

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-09-24, 11:16   

3 sneak peeki z Epic Fail

graf111 
Tschipsu

Wysłany: 2009-09-24, 17:28   

Fajnie fajnie tylko czemu to jest 6x03? moglby mi ktos wytlumaczyc? :) prooooooosze :)

wiolka17 
Wielki Korektor ;D

Wysłany: 2009-09-24, 17:41   

Bo chyba premierowy odc policzyli jako 2. Tak mi się wydaje. :)

Akcje charytatywne

graf111 
Tschipsu

Wysłany: 2009-09-24, 18:43   

To ma sens :D

M.
Administrator

Wysłany: 2009-09-27, 22:13   

Większość z Was już pewnie słyszała, że Jennifer Morrison odchodzi z House'a, prawda?

Ostatni odcinek w którym pojawia się Cameron, to prawdopodobnie 9.
Wydaje mi się, że takiego newsa warto skomentować.

Moim zdaniem najwyższa pora, twórcy już od dawna nie mieli pomysłu na prowadzenie postaci Cameron. W sezonach 1-3 po prostu mnie drażniła, była nudna, zbyt dobra i moralna, w 4 i 5 nabrała w końcu charakteru, zrobiła się "jakaś", ale co z tego, kiedy potem nagle producenci wyjechali z takimi głupotami jak unikanie ślubu i oświadczyn (mimo, że kocha Chase'a) i trzymanie zamrożonej spermy byłego męża. No sorry, ten wątek był po prostu idiotyczny.

Widziałam, że niektórzy piszą o jej odejściu jak o wielkiej stracie, która będzie miała wpływ na cały serial. Poważnie - ona w 5 serii miała tyle czasu antenowego co dr Polerka w 4 i jakoś nie zrujnowało to serialu, więc tym bardziej nie zaszkodzi to House'owi teraz. Zwłaszcza, że Cameron nigdy nie należała nigdy do głównych postaci, ani nawet nie była (przynajmniej wg mnie) postacią szczególnie interesującą. Lepiej, żeby odeszła, niż pojawiała się na 2 minuty raz na 5 odcinków, zwłaszcza, że prawie za każdym razem były to sytuacje wymuszone.

Dodatkowy plus - Chase jest wolny, może sobie nowej laski poszukać :D

Wydaje mi się też, że jednym z czynników, który zadecydował o odejściu (a raczej wyrzuceniu) aktorki było to, że zwyczajnie jej nie zależało, nawet się nie pojawiała zbyt często na imprezach promujących i związanych z serialem, a przecież to część jej pracy.

Osobiście nie wydaje mi się że Cameron kiedykolwiek wróci, przynajmniej nie na stałe. 1-2 odcinki może, ale na miejscu jej fanów bądź fanek nie liczyłabym zbytnio na to.

Key 
świr

Wysłany: 2009-09-27, 22:25   

Byłoby pewnie bardziej honorowo, gdyby zrezygnowała sama, po wyciągnięciu wniosków z takiego a nie innego prowadzenia postaci przez twórców - że jest zbędna, a jej postać niczego nowego już nie wniesie. Ale to trzeba mieć albo charakter albo odpowiednią bystrość umysłu, żeby "wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" (pamiętam, ze była taka sytuacja z postacią VERONICI w Prison break - aktorka stwierdziła, ze jej postać robi się kompletnie nudna i niepotrzebna więc poprosiła, żeby ją uśmiercić). Dobrze się dzieje - Kutnera juz nie ma, Cam odchodzi zrobiło się luźniej, zaraz czystsza atmosfera i szansa na więcej świeżego powietrza - nie trzeba będzie wymyślać idiotycznych spermowych wątków postaciom i na siłę układać im serialowego życia. Niektórzy woleliby się pozbyć 13tki, ale ja uważam, ze ta postać ma jeszcze zbyt wiele do pokazania i szkoda by było zaniechać poznania jej lepiej. Na Cam się napatrzyliśmy prze 5 sezonów, a przez pierwsze trzy to nawet aż za wiele.

Jago 

Wysłany: 2009-09-28, 08:17   

Szczerze mówiąc mnie nie będzie jej brakowało. Drażniła mnie od samego początku z powodu swej naiwności, miekkości i moralności. Wszystko pojedynczo samo w sobie nie jest złe ale w jednej osobie w takiej ilości wg mnie nie do wytrzymania. Poza tym ewidentnie przystawiała się do House'a :( Zresztą w sezonach 4-5 pojawiała się sporadycznie i jakoś serial na tym nie ucierpiał.

Key 
świr

Wysłany: 2009-10-07, 16:01   

Spoilerowe foty. Nie będę ukrywać, ze zamieszczam je w hołdzie dla urody Lisy Edelstein i ostatnio także dr Cuddy :ilove: A znalazłam je na I Watch For Cuddy Szkoda tylko, że z łotermarkiem...

odc "Brave Heart"

odc "Instant Karma"

graf111 
Tschipsu

Wysłany: 2009-10-07, 18:14   

Czaisz pierwsze i drugie jakie seksi :shock: :shock: :shock: :shock:

asia 

Wysłany: 2009-10-07, 22:18   

Jak dla mnie 2 jest powalajace :banan:
Uwielbiam Lisę, więc na widok zdjęć moje wnętrze wyło i glos wyrywał sie na zewnątrz.
W operze majac ustawione forum na widoku w karcie, gdy zobaczyłam nowe forty mało co zawalu nie dostałam. ;D Ciśnienie.... ja może House nie ogladam na samej Lisy, ale ze wzgledu na Lisę i Huddy :ilove:

Key 
świr

Wysłany: 2009-11-03, 11:46   

OMG! Zgon! Promo globala (jakkolwiek w beznadziejnej jakości, bo nagrywane przez huddy_jate komórką) zwaliło mnie z nóg!. Może lepiej, że kiepsko widać, bo nie wiem, jak bym to zniosła. Ponieważ nie słychać praktycznie dźwięku więc zamieszczam również streszczenie proma autorstwa właśnie huddy_jate

The promo starts off with House catching Wilson packing his stuff in his room so Wilson tells him how they're going to a conference. Then it goes on to show House dressed up in his costume & Cuddy asking him how much he paid for the pants to which House says "It was in Wilson's bag." Then they cut to a scene of Wilson with only shirt & boxers on calling room service(?) for a pair of pants. The voice-over comes on to say "And House makes a move" (they show the clip of him checking her out in her office). The voice-over continues "But has Cuddy moved on" & that's where they show the clip of House standing by the door-way realizing that Cuddy is hiding something. He goes into her room & they show Lucas sitting on the couch with Rachel on his lap. Lucas sees him and says "this is awkward" & House replies "a bit" & you can see Cuddy squirming behind House.

wiolka17 
Wielki Korektor ;D

Wysłany: 2009-11-03, 12:28   

Wow. Pierwsze co mnie rozwaliło, to strój Housa na imprezie. :D Ale ta ostatnia scena... Kurde, to niehumanitarne. :shock:

Akcje charytatywne

Key 
świr

Wysłany: 2009-11-03, 12:32   

Na tym promo lepiej widać strój House'a :D No i nie ma przykrego akcentu na koniec... ;)

wiolka17 
Wielki Korektor ;D

Wysłany: 2009-11-03, 12:55   

No fakt. Od razu zaciesz mi się wł. Dzięki, Key! :D

Akcje charytatywne

Odpowiedz do tematu