House MD Fan Forum - Forum fanów serialu doktor House
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Spojlery sezon 6
Autor Wiadomość
Suli

Wysłany: 2009-04-30, 15:57   Spojlery sezon 6

Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje odnośnie sezonu 6 prosze zamieszczajcie je w tym temacie :-D

Google

Wysłany:    Reklama Google

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-19, 16:35   

Cytat:
In Season Five, after the shocking death of team member Dr. Lawrence Kutner, House's life began to spin out of control, causing him to suffer from hallucinations and to lose faith in his own mental abilities. After a challenging and brief engagement, Cameron and Chase celebrated their wedding, Thirteen and Foreman continue their romantic relationship and new mother Cuddy is unaware that House hallucinated a physical relationship with her. When the season concluded, House was finally forced to admit that he had lost his grip on reality and could no longer practice medicine. Out of options, he finally checked himself into a psychiatric hospital.

Czyli Cuddy nie ma pojęcia, jakie halucynacje miał House ...

graf111 
Tschipsu

Wysłany: 2009-05-19, 17:52   

M. napisał/a:
Cytat:
House was finally forced to admit that he had lost his grip on reality and could no longer practice medicine.

bezsensu... czyli ze House nie bedzie praktykowal medycyny tak? bo nie rozroznia rzeczywistosci?

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-19, 18:05   

W obecnym stanie z pewnością nie i dlatego niezbędne jest leczenie ;)

graf111 
Tschipsu

Wysłany: 2009-05-19, 19:38   

ale on musi wyzdrowiec ;( bo w tedy jaki mialby sens ten serial?

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-19, 19:44   

No to akurat w miarę logiczna sprawa, pewnie go po max. kilku odcinkach wyciągną, pytanie tylko, czy będzie taki sam.

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-20, 13:11   

Wywiad z Davidem Shore:

Cytat:
Czy seks był prawdziwy? Czy ślub Chase‘a i Cameron wydarzył się naprawdę? Postanowiliśmy o to wszystko zapytać Davida Shore, producenta serialu.

Skoro okazało się, że seks i detoks House’a były halucynacją, co było w tym odcinku prawdziwe? Ślub Chase’a i Cam? Rozmowy z Wilsonem?

Każda scena, w której nie było House’a, była prawdziwa. Sceny z nim też były prawdziwe, tylko fragmenty ze szminką/vicodinem były wytworem jego umysłu. Seks i detoks tak naprawdę nie miały miejsca.

Czy House’owi tym razem uda się zrezygnować z leków?
Na pewno będzie do tego dążył. Chcemy potraktować to poważnie i odpowiednio ukazać.

Dlaczego szpital psychiatryczny, a nie odwyk?
Bo problemem jest coś poważniejszego, niż tylko uzależnienie od Vicodinu. Vicodin jest tylko jednym z elementów. Wcześniej sobie jakoś radził, dopiero po Amber i Kutnera coś się zaczęło dziać. Zdaje sobie sprawę, że musi gdzieś zostać zamknięty, żeby sobie dać radę ze wszystkim, inaczej to nie zadziała. Wie, że ma problem i musi coś z tym robić. Jak to będzie wyglądało, dowiecie się w szóstym sezonie.

Jaka jest przyszłość związku Cuddy i House’a?
Oczywiście w obliczu większych problemów w nadchodzącej serii nie będzie to sprawa pierwszoplanowa, jednak zignorowanie tego wątku byłoby po prostu oszustwem. Uczucia House’a wobec Cuddy są oczywiste. Nawet jeśli ich romans nigdy się nie wydarzył, w jego umyśle to było prawdziwe.

Czy House wróci do pracy na początku sezonu?

Nie. Chcemy pokazać to w możliwie najbardziej realistyczny sposób. Będziemy z House’m, jednak nie będzie to Princeton Plainsboro Teaching Hospital. Chcemy pokazać, przez co House będzie przechodził - cały proces.

Jak w szpitalu poradzą sobie bez jego obecności?
To zawsze dobry zabieg - pozbawić coś najważniejszego elementu i zobaczyć, co się stanie. Jak zareagują Trzynastka i Foreman, jak Chase i Cameron. To będzie niezła zabawa.

fortune 

Wysłany: 2009-05-20, 13:18   

No na pewno niezła zabawa :] Nie wiem jak reszta, ale ja jestem nastawiona raczej sceptycznie do ich "wspaniałych" pomysłów :P

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-20, 14:12   

Ja jestem sceptyczna za każdym razem, kiedy widzę "realistic way" i "house-ian way", bo kiepsko im to wychodzi :P

Jago 

Wysłany: 2009-05-20, 20:13   

A mnie generalnie to się nie chce tego czytać bo i tak co innego zrobią niż mówią :-/ Po tych wszystkich bredniach na temat końcówki sezonu 5 wolę nie wiedzieć co się będzie działo.Pozwoli to uniknąć rozczarowań.

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-20, 20:33   

Jago, na pociechę Ci powiem, że we wszystkich serialach wywinęli takie numery i w Housie to jeszcze najlepiej wypadło ;)

Poza tym "realistic way" Shore'a trzeba naprawdę dzielić przez 10, bo w tej materii strasznie przegina. Mnie najbardziej ciekawi to, czy kiedy pokażą nam House'a w psychiatryku, to po prostu będzie się już leczył z nałogu i innych problemów, czy będziemy musieli dalej oglądać Anne Dudek, bo tego bym naprawdę nie chciała.

fortune 

Wysłany: 2009-05-20, 20:53   

Malvur, mówisz tak, jakbyś wszystkie seriale oglądała :>
W każdym razie- te ich spoilery to jedno wielkie dno, ot co. Już widzę, czym nas przez wakacje będą raczyć. A Shore to przegina w każdej materii :D

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-20, 20:55   

No Emur, Ty wiesz przeciez, ze ja oglądam wszyyyyyyystkie :rotfl:

W każdym razie co w Bones zrobili to wiemy, w Prisonie zgon głownego bohatera :hahaha: , Fringe obiecująco, House najlepiej, na tym moja wiedza się kończy, wiesz, specem od seriali nie jestem :hahaha:

Shore ma przede wszystkim dziwne pojęcie "cool way".

fortune 

Wysłany: 2009-05-20, 20:59   

Shore ma dziwne pojęcie rzeczywistości. Jeszcze trochę i będzie musiał podzielić los House'a, to dopiero będzie "cool" :hahaha:
W każdym razie mam nadzieję, że FOX na jakiś czas odstawi te dragi, którymi się zatruwa teraz i przez które my cierpimy. Albo przynajmniej zmieni dilera :hahaha:

M.
Administrator

Wysłany: 2009-05-20, 21:11   

Z tego co wiem, na razie wśród scenarzystów Sara Hess ma zastój, więc ściąga od Doris Egan. :hahaha:

Odpowiedz do tematu