House MD Fan Forum - Forum fanów serialu doktor House
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Help me - finałowy odcinek VI Sezonu
Autor Wiadomość
boob

Wysłany: 2010-05-18, 21:56   Help me - finałowy odcinek VI Sezonu

I jakie wrażenia? Powiem wam że dziwnie troche, tak sobie myśle że może to być następny wkręt to był taki dziwny Happy End aż niewiarygodny..
-Jestem najbardziej popieprzonym człowiekiem na świecie
-Wiem.. Kocham Cię. Chciałąbym żeby tak nie było...

No wiem co o tym myśleć. Przecież Cuddy ciagne sie wahała a nie jest znana z podejmowania takich decyzji spontanicznie. Jeszcze tak nagle sie pojawiła jak zawsze Amber w jego halucynacjach. Niby sie upewnił że to sie dzieje naprawde ale House miał uraz głowy..więc?

Mam do was jeszcze takie pytanie.. pamietacie te promo VI sezonu.. jak on był jeszcze w Maifield? Była w nim taka scena gdzie House siedzi w czapce na ławce a kawałek po tym pielęgniaże z psychatryka zanoszą go na rękach do budynku.. tego nie było jeszcze w zadnym odcinku wiec może cos bd w VII Serii..?

znacie daty emitowania odcinków z VII serii?

Google 

Wysłany:    Reklama Google

ketsujj

Wysłany: 2010-05-19, 17:50   

WOW!!! to pierwsza reakcja
a na spokojnie to odcinek bardzo fajny, mocno trzymający w napięciu, końcówka niesamowicie zaskakująca. tym bardziej że nie było ku temu żadnych przesłanek. myślę, że to nie była żadna wizja tylko real. się będzie działo w następnym sezonie :-) :-) :-) już się nie mogę doczekać :-D :-D :-D

Joker 

Wysłany: 2010-05-20, 19:54   

Ja od siebie powiem tak, że Cuddy z tym marnym detektywem to była żenada, to było robione na siłę... mam nadzieje, że "Help Me" to całkowicie zakończyło. Ostatnia scena, no kurcze spodziewałem się czegoś innego, bardziej "housowe" byłyby 3 vicodiny i whisky, a tu dla wszystkich big suprise ;o niby na to się czekało od jakiegoś czasu, ale troszke za bardzo cukierkowo to ukazali wg mnie. Teraz trzeba czekac, czekac i jeszcze raz czekac na VII sezon i zobaczymy jak to bedzie wygladalo. House scigał Cuddy przez 6 sezon, miał rywala i wbrew pozorom podobala mu się ta walka, teraz w sytuacji takiej a nie innej osiągną swój cel, a może to Cuddy go osiągnęła ;] jedno jest pewne i tak najbardziej przechlapane w tej całej miłosnej sytuacji będzie miał Wilson ;]

boob 

Wysłany: 2010-05-20, 21:13   

czemu Willson?

fortune 

Wysłany: 2010-08-19, 16:25   

Łaaaaaaaaaa, obejrzałam, bo nie miałam co robić i jestem zachwycona :D Tzn. byłam, teraz już jestem po paru odcinkach z tej serii (13, 19 i 20 na pewno - a zrobiłam sobie 'przerwę' po którymś, zdaje się, że 7, bo nie miałam już cierpliwości oglądać tego G, które nam serwowali) i wcale nie jest AŻ TAKA ZŁA jak sądziłam :D
A sam odcinek moim zdaniem utrzymał poziom poprzednich serii, tych "starych dobrych czasów", bo był naprawdę interesujący, na pewno nie nudny... no i nikt mnie nie wkurzał. Tak więc w przyszłość patrzę jak najbardziej optymistycznie!

Odpowiedz do tematu