House MD Fan Forum - Forum fanów serialu doktor House
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
3x05 Fools for Love
Autor Wiadomość
djmisiek
Spózniony :D

Wysłany: 2009-11-26, 21:54   3x05 Fools for Love

Na dwójce powtarzają stare odcinki od dzisiaj.
W wakacje też powstarzali ale jakoś Fools for Love mi umknął!
Dzisiaj też nie miałem go okazji oglądnąć całego ale coś-niecoś mi tam wpadło do głowy. Przypadek medyczy to młoda para - młoda mulatka która zaczyna się dusić w barze i jej chłopak.
Cóż, zobaczyłem poraz pierwszy od wakacji (?) stare epizody.
Huddy
Cóż, nieszczególnie wyczuwam atmosferę tego typu :D
Hilson
Dużo scen Hilson - czy mi się wydaje czy oni kiedyś więcej ze sobą rozmawiali?
Wilson miał chyba dłuższe włosy w starych odcinkach? :>
Cameron
Sztuczna rzecz jasna. W ciemnych włosach wyglądała ładniej chociaż i tak mniej ładnie od rzecz jasna - Cuddy :) - swoją drogą Cuddy nieźle wyglądała przed tym masakrycznym fryzjerskim zabiegiem grzywki.
Cóż, jakoś nienaturalnie Hameronowato mi sie wydaje w porównaniu z nowymi seriami.
House
Genialny. Podobało mi sie jak grał na komputerze w pracy - niby takie małe coś a jakże housowate?
Przypomina mi sie tekst house'a o blokadach stron +18 :P ("nawet 17latek na to wpadnie")
Klinika
No tak, klinika kiedyś była nieodłączną częścią serialu! W 5 sezonie o niej zupełnie zapomnieli (jak o tatuażu michaela w Prison Break).
Wątek pacjenta który chce zemścić się na Housie niezły :D Swoją drogą ten aktor grał w Zielonej Mili prawda?
Foreman
Wątek z jego białą laską jeszcze bardziej mnie utwierdza w przekonaniu że Foreman jest sztuczny ;p
To tyle z takich moich małych refleksji. Właściwie zagalopowałem się poza odcinek. Wybaczcie :D

Google 

Wysłany:    Reklama Google

Odpowiedz do tematu