House MD Fan Forum - Forum fanów serialu doktor House

Spoilery - Spojlery sezon 6

Suli - 2009-04-30, 15:57
Temat postu: Spojlery sezon 6
Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje odnośnie sezonu 6 prosze zamieszczajcie je w tym temacie :-D
M. - 2009-05-19, 16:35

Cytat:
In Season Five, after the shocking death of team member Dr. Lawrence Kutner, House's life began to spin out of control, causing him to suffer from hallucinations and to lose faith in his own mental abilities. After a challenging and brief engagement, Cameron and Chase celebrated their wedding, Thirteen and Foreman continue their romantic relationship and new mother Cuddy is unaware that House hallucinated a physical relationship with her. When the season concluded, House was finally forced to admit that he had lost his grip on reality and could no longer practice medicine. Out of options, he finally checked himself into a psychiatric hospital.

Czyli Cuddy nie ma pojęcia, jakie halucynacje miał House ...

graf111 - 2009-05-19, 17:52

M. napisał/a:
Cytat:
House was finally forced to admit that he had lost his grip on reality and could no longer practice medicine.

bezsensu... czyli ze House nie bedzie praktykowal medycyny tak? bo nie rozroznia rzeczywistosci?

M. - 2009-05-19, 18:05

W obecnym stanie z pewnością nie i dlatego niezbędne jest leczenie ;)
graf111 - 2009-05-19, 19:38

ale on musi wyzdrowiec ;( bo w tedy jaki mialby sens ten serial?
M. - 2009-05-19, 19:44

No to akurat w miarę logiczna sprawa, pewnie go po max. kilku odcinkach wyciągną, pytanie tylko, czy będzie taki sam.
M. - 2009-05-20, 13:11

Wywiad z Davidem Shore:

Cytat:
Czy seks był prawdziwy? Czy ślub Chase‘a i Cameron wydarzył się naprawdę? Postanowiliśmy o to wszystko zapytać Davida Shore, producenta serialu.

Skoro okazało się, że seks i detoks House’a były halucynacją, co było w tym odcinku prawdziwe? Ślub Chase’a i Cam? Rozmowy z Wilsonem?

Każda scena, w której nie było House’a, była prawdziwa. Sceny z nim też były prawdziwe, tylko fragmenty ze szminką/vicodinem były wytworem jego umysłu. Seks i detoks tak naprawdę nie miały miejsca.

Czy House’owi tym razem uda się zrezygnować z leków?
Na pewno będzie do tego dążył. Chcemy potraktować to poważnie i odpowiednio ukazać.

Dlaczego szpital psychiatryczny, a nie odwyk?
Bo problemem jest coś poważniejszego, niż tylko uzależnienie od Vicodinu. Vicodin jest tylko jednym z elementów. Wcześniej sobie jakoś radził, dopiero po Amber i Kutnera coś się zaczęło dziać. Zdaje sobie sprawę, że musi gdzieś zostać zamknięty, żeby sobie dać radę ze wszystkim, inaczej to nie zadziała. Wie, że ma problem i musi coś z tym robić. Jak to będzie wyglądało, dowiecie się w szóstym sezonie.

Jaka jest przyszłość związku Cuddy i House’a?
Oczywiście w obliczu większych problemów w nadchodzącej serii nie będzie to sprawa pierwszoplanowa, jednak zignorowanie tego wątku byłoby po prostu oszustwem. Uczucia House’a wobec Cuddy są oczywiste. Nawet jeśli ich romans nigdy się nie wydarzył, w jego umyśle to było prawdziwe.

Czy House wróci do pracy na początku sezonu?

Nie. Chcemy pokazać to w możliwie najbardziej realistyczny sposób. Będziemy z House’m, jednak nie będzie to Princeton Plainsboro Teaching Hospital. Chcemy pokazać, przez co House będzie przechodził - cały proces.

Jak w szpitalu poradzą sobie bez jego obecności?
To zawsze dobry zabieg - pozbawić coś najważniejszego elementu i zobaczyć, co się stanie. Jak zareagują Trzynastka i Foreman, jak Chase i Cameron. To będzie niezła zabawa.

fortune - 2009-05-20, 13:18

No na pewno niezła zabawa :] Nie wiem jak reszta, ale ja jestem nastawiona raczej sceptycznie do ich "wspaniałych" pomysłów :P
M. - 2009-05-20, 14:12

Ja jestem sceptyczna za każdym razem, kiedy widzę "realistic way" i "house-ian way", bo kiepsko im to wychodzi :P
Jago - 2009-05-20, 20:13

A mnie generalnie to się nie chce tego czytać bo i tak co innego zrobią niż mówią :-/ Po tych wszystkich bredniach na temat końcówki sezonu 5 wolę nie wiedzieć co się będzie działo.Pozwoli to uniknąć rozczarowań.
M. - 2009-05-20, 20:33

Jago, na pociechę Ci powiem, że we wszystkich serialach wywinęli takie numery i w Housie to jeszcze najlepiej wypadło ;)

Poza tym "realistic way" Shore'a trzeba naprawdę dzielić przez 10, bo w tej materii strasznie przegina. Mnie najbardziej ciekawi to, czy kiedy pokażą nam House'a w psychiatryku, to po prostu będzie się już leczył z nałogu i innych problemów, czy będziemy musieli dalej oglądać Anne Dudek, bo tego bym naprawdę nie chciała.

fortune - 2009-05-20, 20:53

Malvur, mówisz tak, jakbyś wszystkie seriale oglądała :>
W każdym razie- te ich spoilery to jedno wielkie dno, ot co. Już widzę, czym nas przez wakacje będą raczyć. A Shore to przegina w każdej materii :D

M. - 2009-05-20, 20:55

No Emur, Ty wiesz przeciez, ze ja oglądam wszyyyyyyystkie :rotfl:

W każdym razie co w Bones zrobili to wiemy, w Prisonie zgon głownego bohatera :hahaha: , Fringe obiecująco, House najlepiej, na tym moja wiedza się kończy, wiesz, specem od seriali nie jestem :hahaha:

Shore ma przede wszystkim dziwne pojęcie "cool way".

fortune - 2009-05-20, 20:59

Shore ma dziwne pojęcie rzeczywistości. Jeszcze trochę i będzie musiał podzielić los House'a, to dopiero będzie "cool" :hahaha:
W każdym razie mam nadzieję, że FOX na jakiś czas odstawi te dragi, którymi się zatruwa teraz i przez które my cierpimy. Albo przynajmniej zmieni dilera :hahaha:

M. - 2009-05-20, 21:11

Z tego co wiem, na razie wśród scenarzystów Sara Hess ma zastój, więc ściąga od Doris Egan. :hahaha:
Jago - 2009-05-21, 17:41

Jak będzie dobrze ściągać (Huddy forever :mrgreen: ) to na zdrowie niech jej idzie :-)
M. - 2009-05-21, 17:51

Doris Egan jest raczej Hilsonowa, ale wierzę, że nie spieprzą ;)
No ok ... mam nadzieję ... :P

ola1188 - 2009-06-02, 15:27

M. napisał/a:
Cuddy is unaware that House hallucinated a physical relationship with her.

Wierzycie,że Wilson jej nie powie? :lol: Bo ja nie! :-P

M. - 2009-06-02, 15:51

Jakby się zastanowić, to powinna sama się domyślić.
Cała ta akcja z podpuszczaniem jej, potem się wydarł na cały szpital, że z nią spał, potem był zszokowany, że ona się zachowuje tak jak zachowuje z powodu tego, co powiedział, a na końcu okazało się, że ma halucynacje.

Naprawdę można na to wpaść:

ola1188 - 2009-06-02, 19:16

Nie wątpię w inteligencję Cuddy ;) ale niestety powątpiewam w scenarzystów :D

Ciekawa jestem jak zareaguje gdy się domyśli lub gdy ktoś jej powie.

fortune - 2009-06-03, 11:50

ola1188 napisał/a:

Ciekawa jestem jak zareaguje gdy się domyśli lub gdy ktoś jej powie.

Miejmy nadzieję, że nam to pokażą...

M. - 2009-06-03, 13:10

Mnie się wydaje, że to, co było halucynacją House'a nie będzie dla niej szokiem, raczej jego późniejsze zachowanie w kontekście jego zwidów bardziej ją zaskoczy.
M. - 2009-06-05, 15:05

Ausiello:

Cytat:
Lin-Manuel Miranda został wybrany do odegrania roli pacjenta, z którym House będzie dzielił pokój w szpitalu psychiatrycznym Mayfield. Miranda najbardziej znany jest z tego, że napisał musical In The Heights, w którym zagrał główną rolę. Wiadomo już, ze zagra w co najmniej 2 pierwszych odcinkach szóstego sezonu.

Producenci zdradzili także, że poszukują innych interesujących aktorów, którymi mogliby zapełnić zakład, w którym House znalazł się w finale 5 serii.

nutiniss - 2009-07-17, 13:15

Mam nurtujące pytanie czy to prawda że DR HOUSE umrze, widziałam na filmiku czy jest to tylko przedstawienie jego halucynacji.Podaję link do filmiku:http://www.youtube.com/watch?v=WiAYp778chs&NR=1

co myślicie o tym filmiku?
Kiedy w Polsce będzie szosty sezon?
A i co jest z tą Amber ona podobno przecież umarła?

fortune - 2009-07-17, 18:56

Pewnie umrze, jak każdy kiedyś :lol: Ale raczej nie w 6 serii. Ten filmik to tylko własna twórczość fana serialu ;)

Ach, no i szósty sezon w Polsce to raczej nieprędko...

M. - 2009-07-17, 19:16

W sumie podobno piąty w TVP po wakacjach, więc może 6 poleci w 2010 ?
M. - 2009-07-18, 20:39

W sumie wypadałoby tutaj wstawić promo ;>

Lekko dołujące, prawda?

asia - 2009-07-18, 22:15

Cytat:
Lekko dołujące, prawda?

Nawet bardzo. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale mam złe przeczucie. Bardzo ciężki psychicznie bedzie ten 2 godz. House.
Ale nie sobą bym była jak bym nie powiedziała "Nawet troszeczke Listy nie ma buuu"

M. - 2009-07-18, 22:34

No to moim zdaniem spieprzyli strasznie, poza Hugh ona jest jedyną osobą, która była w każdym odcinku serialu, nawet jeśli pojawiała się tylko na 20 sekund.
asia - 2009-07-18, 22:41

W każdym?? Serio nawet nie wiedziałam....

Ale mam cichą nadzieje, że sie pojawi w odcinku (pewnie sie pojawi bo co to za odcinek bez niej ?).
Moze oni tak specjalnie robią, a potem mega jakaś niespodzianka bedzie. <już marzy jaka>

M. - 2009-07-18, 22:54

Ja też mam nadzieję, że będzie chociaż migawka z PPTH :hahaha:
fortune - 2009-07-18, 23:28

Nie będzie! Ja Wam to mówię!

Ale też mam nadzieję. :hahaha: Nie musi być nawet całe PTTH, oby Lisur był :hahaha:

M. - 2009-07-18, 23:31

No nie będzie, nigdy już nie będzie, nigdy :hahaha:
fortune - 2009-07-18, 23:41

No jasne, przecież to zupełnie nieistotna postać :hahaha:

Ale M., jest szansa, bo jej w promo nie ma :hahaha: A miałyśmy teorię, że jak nie ma Cuddy/huddy w promo, to jest w odcinku. A jak raz zrobili "huddy promo" to im wyszło małe owned, więc może już nie chcą popełnić tego samego błędu? :hahaha:

Już idę na ustępstwa - niech chociaż w scenie z Wilsonem będzie, ale niech będzie.

M. - 2009-07-18, 23:44

Ja bym wolała ZAMIAST Wilsona :hahaha:

A jeśli oni jeszcze raz będą chcieli tak fuck with us jak przy tym promo, to Shore może źle skończyć, fani znajdą jego adres i się rozliczą :hahaha:

I na dodatek nie dali tego na DVD!

W każdym razie mam nadzieję, że ta scena z Wilsonem przy telefonie to jedyna z nim ;>
Bo nie dość, że bez Cuddy to jeszcze jego oglądać? No sorry.

asia - 2009-07-18, 23:45

Cytat:
Już idę na ustępstwa - niech chociaż w scenie z Wilsonem będzie, ale niech będzie.

Bedzie całe 5 sekund. Bez słowa tylko jedyne malutkie 5 sekund.... a serca wasze nie będą znały granic radości... :hahaha:

M. - 2009-07-18, 23:48

Asia, żebyś wiedziała!

A w całej serii oby jej było dużo ;>

Każda sekunda z Lisą jest bezcenna :D

fortune - 2009-07-18, 23:49

No pewnie tak, bo sądząc po promo, odcinek będzie fatalny w skutkach dla naszego spokoju :hahaha:

M., trafiłaś w sedno. Ale po TAKIM zakończeniu huddy nie ma prawa cofać się w rozwoju. A to same dobre newsy dla nas :D

asia - 2009-07-18, 23:55

Jak Lisy dużo jest w odcinku potem chodze jak naćpana i tylko o Lisie gadam..... :banan: A gdy brat ogladał jakiś odcinek, a Lisa pojawiła się zaledwie na 20 sekund na sam koniec to Boshe co się ze mną działo..... :mrgreen:

Mój spokój jest zawsze opanowany no zawsze.... nowe odcinki sciągam zawsze przed szkołą to tylko szybko przewijam co sie dzieje ( zawsze na Lise zostawiam) i jestem Happy :) Zawsze sie cieszę ta chwilą do póki nie obejrze całego odcinka i zdam sobie sprawę jak jej było mało :P

M. - 2009-07-18, 23:57

Nic nie przebije tego czekania w nocy na emisję .... Jakie tam wiązanki czasem lecą :hahaha:

Mam nadzieję, że 6 seria to będą okrzyki radości :lol2:

fortune - 2009-07-19, 00:00

No pierwszy odcinek to raczej nie, niestety, wygląda na jeden wielki, brzydko mówiąc, wkurw :hahaha: A on jest brany jako 6x01 tylko i wyłącznie, czy 6x02 też?
M. - 2009-07-19, 00:53

Nie wiem, bo np. Bones było traktowane jako 4x01 i 4x02, Prison Break tak samo, więc myślę, że House też może być ;/

Z drugiej strony w Bones to był 1 odcinek, a w PB dwa osobne, więc reguły nie ma.

Daria - 2009-07-20, 21:30

M. napisał/a:
Nic nie przebije tego czekania w nocy na emisję .... Jakie tam wiązanki czasem lecą :hahaha:

Mam nadzieję, że 6 seria to będą okrzyki radości :lol2:

Tak jak na przykład w finale? :bat: :hahaha:

Podoba mi się teza, że jak Lisy nie ma w promo to w odcinku się pokazuje i odgrywa istotną rolę, ale po tym, co zrobili mi w finale sezonu (właśnie przechodzi mi etap "Jestem obrażona na Shore'a i cały serial" ) nie nastawiam się na nic pozytywnego i nie żyję nadzieją na sceny z Lisą.

fortune - 2009-07-21, 11:02

Moooja i twoooja nadzieeeja :hahaha:
No ale dobra, nawet jak jej nie będzie w pierwszym odcinku, to będzie później "ciągle", prawda? W końcu to ukochana House'a :diab: Coś mu się należy od życia za to co mu z umysłem zrobili.

Daria - 2009-07-21, 22:11

fortune napisał/a:
Coś mu się należy od życia za to co mu z umysłem zrobili.

Nowy baleage Mu się należy. :mrgreen: To tak parafrazując Magdę M. (był tam taki tekst):D

Jak dla mnie to mogliby wywalić Cameron, Wilsona... I akurat "czas antenowy" dla Cuddy by był. 8-)

fortune - 2009-07-21, 22:29

Jeśli chodzi o Wilsona, to tak, bo Cameron i tak za dużo nie ma... :D I oczywiście jestem za tą propozycją :D
Swoją drogą, ciekawe co wymyślą na 7 serię. Jakieś pomysły? :rotfl:

asia - 2009-07-22, 01:42

fortune napisał/a:
Swoją drogą, ciekawe co wymyślą na 7 serię. Jakieś pomysły?

To chyba za bardzo odległe plany. Ale może w całej 7 seri House oszaleje bo nie bedzie jego ukochanej.

Co do Cuddy w 6 serii niech mi tylko jej bedzie mało.... a wiązanka po każdym odcinku bedzie na tym forum.

Felixiss - 2009-07-23, 22:08

Ja mam nadzieję, że w 6 sezonie przestanie pojawiać się Amber... ileż można? skoro tak ją lubią, to nie trzeba było jej zabijać :-P
M. - 2009-07-23, 23:25

Skoro nie pojawiła się ani razu w promo do 1 odcinka, a jak wiadomo, obejmuje on 3 miesiące pobytu w Mayfield, to jest szansa na to, że nie trzeba będzie jej więcej oglądać.

Tak, wiem, promo mijają się z prawdą, ale i tak mam nadzieję na brak Amber ;)

ola1188 - 2009-07-24, 16:16

A ja tam Amber lubiłam (zabawna była w tych halucynacjach) ... ale dla dobra Housea nie chce jej w serialu... chociaż mogłąby zacząć nawiedzać Cameron ]:-) albo mogłoby się okazać,że ma siostrę bliźniaczkę... ale to by już modą na sukces śmierdziało hahaha.... :D
SiwyEKS - 2009-07-25, 02:03

Wracajac do filmiku i pytania czy House umrze.
Kiedys tak ale serial nazywa sie DR.House
a nie szpital jakis tam jakis wiec jezeli glowny bohater mial by umrzec
to jaki byl by sens kontynulacji filmu.
Filmik ktory tu wyzej byl jest tylko zlepkiem z wszystkich seri od 5 w dol. Sceny gdy go przywoza zakrwawionego sa wtedy jak przychodzi jakis pacjet i do niego strzela 2 seria czy 3 nie pamietam juz.
Miejmy nadzieje ze 6 sezon bedzie taki sam jak wczesniejsze jak nie lepszy.

Edit.
Sceny pogrzebu i jak caly team jest smutny to pogrzeb kutnera.
Placz Łilsona to po Amber
A sama jakby wizyta housa w zaswiatach z amber to czwarty Sezon House po tym jak staral sobie przypomniec co sie dzialo w autobusie jak jechal z amber aby ja ratowac.

Wiec filmik jest jednym wielkim zlepkiem wszystkiego i chyba proba nabrania nas wszystkich :) )

fortune - 2009-07-25, 11:14

Hm. Chyba mówimy o czymś innym. My rozmawiamy o promo 6 serii, które M. wstawiła na 2 stronie tego tematu, a Ty? :]
I to, że serial bez House'a nie może istnieć, to chyba oczywiste?

SiwyEKS - 2009-07-25, 11:32

nutiniss napisał/a:
Mam nurtujące pytanie czy to prawda że DR HOUSE umrze, widziałam na filmiku czy jest to tylko przedstawienie jego halucynacji.Podaję link do filmiku:http://www.youtube.com/watch?v=WiAYp778chs&NR=1

co myślicie o tym filmiku?
Kiedy w Polsce będzie szosty sezon?
A i co jest z tą Amber ona podobno przecież umarła?

Moj post jest do tej wypowiedz.
przepraszam za zamieszanie ;-)

fortune - 2009-07-25, 12:02

Ach tak, to wiele wyjaśnia :D Swoją drogą, dobrze by było, gdyby jakieś nowe promo wyszło... :D
SiwyEKS - 2009-07-25, 12:14

fortune napisał/a:
Ach tak, to wiele wyjaśnia :D Swoją drogą, dobrze by było, gdyby jakieś nowe promo wyszło... :D

Promo Promem ale oby do 21 wrzesnia ;p

Jago - 2009-08-01, 18:26

A tak co do ostatniego promo to z kim ON SIĘ TAM DO JASNEJ CHOLERY CAŁUJE???? :evil:
ola1188 - 2009-08-01, 19:16

zobaczymy :D
na razie możemy się domyślać... może pacjentka, może lekarka, może wytwór jego halucynacji... jedno jest pewne... pokazali ją przez kilka sekund w promo a już wszyscy Huddy shippers jej nienawidzą :D Ma przerąbane dziewczyna... hahaha

M. - 2009-08-01, 20:44

Ja już wcześniej tej aktorki nie lubiłam :P :P :P
ola1188 - 2009-08-01, 21:00

ja tam nic do niej nie miałam puki się na mojego Housea nie rzuciła :P ;)
Daria - 2009-08-03, 09:47

Biedna Franka Potente. Aktorki powinny rozumieć, że narażają się na śmierć przez podpalenie wcielając się w postacie przeszkadzające Huddy. :D
M. - 2009-08-03, 13:55

Hahaha właśnie w innym temacie napisałam o niej prawie to samo.
Ale dobrze jej tak, nie lubię jej :rotfl:

Zresztą w ogóle nie przepadam za niemieckimi aktorkami.
Co oni tak w tym Housie ludzi z importu biorą?

Poza tym dlaczego Stephen nie gra lekarza House'a?!

Key - 2009-09-24, 11:16

3 sneak peeki z Epic Fail

graf111 - 2009-09-24, 17:28

Fajnie fajnie tylko czemu to jest 6x03? moglby mi ktos wytlumaczyc? :) prooooooosze :)
wiolka17 - 2009-09-24, 17:41

Bo chyba premierowy odc policzyli jako 2. Tak mi się wydaje. :)
graf111 - 2009-09-24, 18:43

To ma sens :D
M. - 2009-09-27, 22:13

Większość z Was już pewnie słyszała, że Jennifer Morrison odchodzi z House'a, prawda?

Ostatni odcinek w którym pojawia się Cameron, to prawdopodobnie 9.
Wydaje mi się, że takiego newsa warto skomentować.

Moim zdaniem najwyższa pora, twórcy już od dawna nie mieli pomysłu na prowadzenie postaci Cameron. W sezonach 1-3 po prostu mnie drażniła, była nudna, zbyt dobra i moralna, w 4 i 5 nabrała w końcu charakteru, zrobiła się "jakaś", ale co z tego, kiedy potem nagle producenci wyjechali z takimi głupotami jak unikanie ślubu i oświadczyn (mimo, że kocha Chase'a) i trzymanie zamrożonej spermy byłego męża. No sorry, ten wątek był po prostu idiotyczny.

Widziałam, że niektórzy piszą o jej odejściu jak o wielkiej stracie, która będzie miała wpływ na cały serial. Poważnie - ona w 5 serii miała tyle czasu antenowego co dr Polerka w 4 i jakoś nie zrujnowało to serialu, więc tym bardziej nie zaszkodzi to House'owi teraz. Zwłaszcza, że Cameron nigdy nie należała nigdy do głównych postaci, ani nawet nie była (przynajmniej wg mnie) postacią szczególnie interesującą. Lepiej, żeby odeszła, niż pojawiała się na 2 minuty raz na 5 odcinków, zwłaszcza, że prawie za każdym razem były to sytuacje wymuszone.

Dodatkowy plus - Chase jest wolny, może sobie nowej laski poszukać :D

Wydaje mi się też, że jednym z czynników, który zadecydował o odejściu (a raczej wyrzuceniu) aktorki było to, że zwyczajnie jej nie zależało, nawet się nie pojawiała zbyt często na imprezach promujących i związanych z serialem, a przecież to część jej pracy.

Osobiście nie wydaje mi się że Cameron kiedykolwiek wróci, przynajmniej nie na stałe. 1-2 odcinki może, ale na miejscu jej fanów bądź fanek nie liczyłabym zbytnio na to.

Key - 2009-09-27, 22:25

Byłoby pewnie bardziej honorowo, gdyby zrezygnowała sama, po wyciągnięciu wniosków z takiego a nie innego prowadzenia postaci przez twórców - że jest zbędna, a jej postać niczego nowego już nie wniesie. Ale to trzeba mieć albo charakter albo odpowiednią bystrość umysłu, żeby "wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" (pamiętam, ze była taka sytuacja z postacią VERONICI w Prison break - aktorka stwierdziła, ze jej postać robi się kompletnie nudna i niepotrzebna więc poprosiła, żeby ją uśmiercić). Dobrze się dzieje - Kutnera juz nie ma, Cam odchodzi zrobiło się luźniej, zaraz czystsza atmosfera i szansa na więcej świeżego powietrza - nie trzeba będzie wymyślać idiotycznych spermowych wątków postaciom i na siłę układać im serialowego życia. Niektórzy woleliby się pozbyć 13tki, ale ja uważam, ze ta postać ma jeszcze zbyt wiele do pokazania i szkoda by było zaniechać poznania jej lepiej. Na Cam się napatrzyliśmy prze 5 sezonów, a przez pierwsze trzy to nawet aż za wiele.
Jago - 2009-09-28, 08:17

Szczerze mówiąc mnie nie będzie jej brakowało. Drażniła mnie od samego początku z powodu swej naiwności, miekkości i moralności. Wszystko pojedynczo samo w sobie nie jest złe ale w jednej osobie w takiej ilości wg mnie nie do wytrzymania. Poza tym ewidentnie przystawiała się do House'a :( Zresztą w sezonach 4-5 pojawiała się sporadycznie i jakoś serial na tym nie ucierpiał.
Key - 2009-10-07, 16:01

Spoilerowe foty. Nie będę ukrywać, ze zamieszczam je w hołdzie dla urody Lisy Edelstein i ostatnio także dr Cuddy :ilove: A znalazłam je na I Watch For Cuddy Szkoda tylko, że z łotermarkiem...

odc "Brave Heart"

odc "Instant Karma"

graf111 - 2009-10-07, 18:14

Czaisz pierwsze i drugie jakie seksi :shock: :shock: :shock: :shock:
asia - 2009-10-07, 22:18

Jak dla mnie 2 jest powalajace :banan:
Uwielbiam Lisę, więc na widok zdjęć moje wnętrze wyło i glos wyrywał sie na zewnątrz.
W operze majac ustawione forum na widoku w karcie, gdy zobaczyłam nowe forty mało co zawalu nie dostałam. ;D Ciśnienie.... ja może House nie ogladam na samej Lisy, ale ze wzgledu na Lisę i Huddy :ilove:

Key - 2009-11-03, 11:46

OMG! Zgon! Promo globala (jakkolwiek w beznadziejnej jakości, bo nagrywane przez huddy_jate komórką) zwaliło mnie z nóg!. Może lepiej, że kiepsko widać, bo nie wiem, jak bym to zniosła. Ponieważ nie słychać praktycznie dźwięku więc zamieszczam również streszczenie proma autorstwa właśnie huddy_jate

The promo starts off with House catching Wilson packing his stuff in his room so Wilson tells him how they're going to a conference. Then it goes on to show House dressed up in his costume & Cuddy asking him how much he paid for the pants to which House says "It was in Wilson's bag." Then they cut to a scene of Wilson with only shirt & boxers on calling room service(?) for a pair of pants. The voice-over comes on to say "And House makes a move" (they show the clip of him checking her out in her office). The voice-over continues "But has Cuddy moved on" & that's where they show the clip of House standing by the door-way realizing that Cuddy is hiding something. He goes into her room & they show Lucas sitting on the couch with Rachel on his lap. Lucas sees him and says "this is awkward" & House replies "a bit" & you can see Cuddy squirming behind House.

wiolka17 - 2009-11-03, 12:28

Wow. Pierwsze co mnie rozwaliło, to strój Housa na imprezie. :D Ale ta ostatnia scena... Kurde, to niehumanitarne. :shock:
Key - 2009-11-03, 12:32

Na tym promo lepiej widać strój House'a :D No i nie ma przykrego akcentu na koniec... ;)

wiolka17 - 2009-11-03, 12:55

No fakt. Od razu zaciesz mi się wł. Dzięki, Key! :D
graf111 - 2009-11-03, 15:21

Bedzie ubaw :banan:
Martina - 2009-11-03, 15:27

I to jaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: